Korralda Suvetegevuste messil tasuline töötuba

Suvetegevuste mess kutsub noori (kuni 18 aastat (k.a.))  korraldama messil töötubasid.

Töötoad toimuvad Suvetegevuste messil Kaubamajakas 23.04 kell 12-16. Töötuba võib korraldada jooksvalt või kindlatel kellaaegadel (näiteks kl 12-13, 13-14, 14-15 ja 15-16) vastavalt töötoa kestvusele). Osaleja saab ise määrata, kuidas tema töötoad kellaajaliselt toimuvad.

Töötoa korraldamine messil on noore jaoks tasuta, korraldajad tagavad vajalike laudade-toolide-pinkide olemasolu.

Töötoa registreerimiseks ja vajaliku inventari valmis panemiseks tuleb saata e-kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 20.04.2023. Palume lisada ka töötoa nimi, kirjeldus ja osalemise tasu, et see Suvetegevuste messi veebis ja FB-s välja tuua. Registreerumise kinnitab vastuskiri korraldajate poolt peale saadetud kirja kättesaamist.

Töötubade infot levitame Suvetegevuste messi eel koos võimalusega eelregistreeruda (eelregistreerumine toimub töötoa korraldaja meiliaadressil). Vabade kohtade olemasolul saab registreeruda ka messi ajal, mil sellest annavad teada päevajuhid.

Soovitame võimalikult vara töötoad registreerida, et osalejatel oleks piisavalt aega juba ette ennast kirja panna. Nii ei jää kõik kohapeal juhuse hooleks.

 

Müü omavalmistatud tooteid

Suvetegevuste mess kutsub noori (kuni 18 aastat (k.a.)) messile müüma omavalmistatud tooteid. Oodatud on ka õpilasfirmad.

Oma toodetega müüma tulemine on noore jaoks tasuta, vajadusel tagavad korraldajad vajalike laudade olemasolu.

Müümiseks tuleb end registreerida hiljemalt 20.04.2023 ja saata e-kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Palume lisada nime, kontaktandmed ja kirjelduse, mida müüma tullakse.

Suvetegevuste mess 2023 noorte korraldatavad töötoad

Please publish modules in offcanvas position.

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Funktisionaalsed
Tööriistad kodulehe interaktiivuse tõstmiskes, kaasa arvatud sotsiaalmeediasse jagamise võimalused.
Joomla! Engagebox
Kinnita
Keeldu
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu