Osalejale

Suvetegevuste mess on 23. aprillil kell 12-16. Kogu messi vältel toimub laval ka programm. Palume kohale tulla varem, et kell 12 oleks kõik juba messi alguseks valmis sätitud. Mess lõppeb kell 16, peale seda saab oma ekspositsioonipinna kokku panna.

Messil osalemine on tasuta. Suvetegevuste messil osalemiseks palume täita veebilehe all olev registreerimisvorm. Peale registreerimisvormi meieni jõudmist saadame teile kinnituskirja osalemise kohta. 

Osaleja andmed lisame meie veebilehele ja FB lehele. Lisaks osaleja nimele toome tutvustusena ära ka osaleja poolt registreerimisvormis saadetud tutvustuse. Lisaks võib saata ka pildi (peale kinnituskirja saamist samale aadressile, kust kinnituskiri on saadetud).

Osalejal on võimalus panna välja loosiauhindu. Loosiauhinnad toome samuti ära meie veebilehel ja FB lehel. Messi lõpus viime läbi laval messi loosimise, kus tutvustame ka kõiki loosiauhindade väljapanijaid.  

Osalejad saavad teha messipakkumisi, mis on samuti eraldi välja toodud meie veebilehel ja FB lehel.

Enne messi tutvustame eraldi kõiki meie messi osalejaid FB postituste kaudu

Messi infot levitame Pärnumaa koolides, lasteaedades, omavalitsustes ja nende lehtedes, avalikes kohtades (spordihooned, kultuurimajad, linnaosakeskused, raamatukogud, noortekeskused jmt), Kaubamajakas jm.

Osalejale kindlustame ekspositsioonipinna vastavalt tema vajadustele (lisainfo märkimise võimalus registreerimisvormil). Juhul kui osaleja vajab inventari (lauad-toolid), siis nende tellimisel rakendub tasu.

Palume eraldi märkida ka vooluvajadus, sest vooluvõimalust ei ole igal pool ning teeme messi planeeringu arvestades meie osalejate vajadusi.

Messi plaani ja täpse osaleja infokirja (mis ajal tulla, kuhu saab asjad tuua jmt) saadame messinädala alguses.

Suvetegevuste ja elamuste pakkuja lastele, noortele või peredele

Ootame messile suvetegevuste ja elamuste pakkujaid lastele, noortele ja peredele. Messile tullakse otsima:

  • suvelaagreid
  • õpitubasid
  • trenne, võistlusi ja sportimisvõimalusi
  • suviseid õpivõimalusi
  • puhkamise ja lõbutsemise võimalusi, atraktsioone
  • külastusvõimalusi, muuseume, mängumaid
  • suvesündmusi

Suvised töötamisvõimalused

Suur huvi on messil ka suviste töötamise võimaluste vastu


Lastele, noortele ja peredele kasulik info ja teenused

Mess on hea võimalus ka lastele, noortele ja peredele suve eel olulise info jagamiseks: kuidas suvi turvaliselt mööduks, kuhu murede korral pöörduda saab jmt.

 

Toodete müük messil

Messil saab tutvustada ka teenuseid ja tooteid, mille sihtgrupiks on lapsed ja noored.

Lastele, noortele ja peredele suunatud toodete müügi osas, mis ei puuduta eeltoodud suvetegevusi, on messil erireeglid. Müük vajab eelnevat täpset kooskõlastamist messi korraldajatega.


Esinemine messil

Ootame messile vahvaid esinejaid. Meie messi programm on kirju ja lõbus. Esinemisest palume teada anda võimalikult varakult piret(@)turundustugi.ee, tel 5660 5860. Vajalikud tingimused esinemiseks lepime kokku juba peale seda.

Please publish modules in offcanvas position.

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Funktisionaalsed
Tööriistad kodulehe interaktiivuse tõstmiskes, kaasa arvatud sotsiaalmeediasse jagamise võimalused.
Joomla! Engagebox
Kinnita
Keeldu
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu