Tule seenioride messile!

Külastajana

Esinejana

Seenioridele tegevuse, teenuse või toote pakkujana

Kunsti ja käsitöö tegijana

Aita messi infot levitada

 

Seenioride vabaajamess aitab leida väärikale eale sobivaid tegevusi ja uusi tuttavaid! Pane selga liikumist võimaldavad vabaajariided ja saa osa terviseharjutustest, tantsust, käsitöötubadest ning muudest vahvatest tegevustest.

Mess on külastajatele tasuta ja oodatud on 60+ prouad ja härrad. Kutsume peresid ja noori oma eakaid esivanemaid kaasa võtma ja messile tooma!

Mess on pühapäeval, 12. veebruaril 2023 Pärnu Kaubamajakas.

Mess koondab Pärnu käidavamasse paika eripalgelised väärikale eale sobivad tegevusvõimalused: kultuuri-, vabaaja- ja sporditegevuste pakkujad ning terviseteenuste ja meelelahutuse pakkujad.

Mess annab hea ülevaate seenioridele mõeldud tegevustest ja teenustest. Messilt leiab nii liikumisvõimalusi, muusika-, kunsti- ja käsitööringe, nõuandeid aktiivsuse säilitamiseks ning tervise turgutamiseks. Tutvuda saab taastus- ja heaoluvõimalustega, haridusvõimalustega ning päeva- ja kogukonnakeskuste tegemistega.

Messilaval rullub lahti värvikas programm, mis liikumisaastale pühendatult on enam liikumisteemaline.

Messi aitab tüürida armastatud ja tuntud Reet Linna.

Vaata, kes osalevad

Tutvu programmiga

 

Vaata pilte möödunud messidest

 

Aita messi infol huvilisteni jõuda:

Kutsume seenioride kollektiive messi programmi esinema!

Seenioride vabaajamessi muudab kirevaks ja rõõmsaks messilaval lahti rulluv kultuuriprogramm. Sel aastal on enam messilaval rõhk liikumispõhistel esinemistel, kuid vahelduseks tantsule ja liikumisele kõlav ka muusika nii vokaal- kui instrumentaalmuusikana.

Seeniorid on aktiivsed ringides osalejad ja mess just see koht, kus oma esinemisega proovides käimist kroonida ning kuulajaid-vaatajaid rõõmustada. Kui teate kedagi, kes võiks messilaval üles astuda, või osalete ise mõnes toredas kollektiivis, palun andke sellest kindlasti teada!

Esinemissoovist palume teada anda: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 56605860

Tutvu programmiga

Kutsume seeniore osalema kunsti ja käsitöö näitus-müügile!

Näitusmüügil osalemise soovist palume teada anda See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 56605860. Palume lisada info selle kohta, mis tehnikas töödega välja tullakse ning lisada foto mõnest tööst. Osalemine on tasuta. Osalema pääsemisest anname teada peale registreerimise lõppemist (tähtaeg 1.02.2023).

Kutsume messile oma teenuseid ja tooteid tutvustama 60+ eale sobivate tegevuste ja teenuste pakkujaid!

Ootame messile kõiki, kes pakuvad seenioridele tegevust, teenuseid või sobivaid tooteid. Aegade jooksul on messil jagatud kontakte kultuurikollektiividega liitumiseks, eakate keskuste tegevusest osa saamiseks, infot sotsiaaltoetuste kohta, tervise turgutamise võimalustest, müüdud kvaliteetseid tervisetooteid, näidatud ja müüdud käsitööd ning kunsti jne. Kõige olulisem on aga alati see, et seeniorid leiaksid endale sobivad tegevused, saaksid häid nõuandeid ja tunneksid end terve ja rõõmsana.

Vaata, kes osalevad

Lisainfo: Piret Hallik-Sass, 5660 5860, piret[@]turundustugi.ee

Messi korraldajad:
MTÜ Eesti Huvialaagentuur, MTÜ Galerii ja Tegevuskeskus Cental
Piret Hallik-Sass, tel +372 5660 5860, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Funktisionaalsed
Tööriistad kodulehe interaktiivuse tõstmiskes, kaasa arvatud sotsiaalmeediasse jagamise võimalused.
Joomla! Engagebox
Kinnita
Keeldu
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu