Osaleja info

Tule messile:

  • esinejana
  • huvitegevuse pakkujana
  • vabaaja veetmise võimaluste tutvustajana
  • kasuliku info jagajana lastele, noortele, peredele
  • töötuba tegema

Huvitegevuste mess Huvikas on 8. septembril kell 12-16 Kaubamajakas. Messil osalemine on huvitegevuste-vabaajategevuste pakkujaile ning noortele kasuliku teabe jagajaile tasuta. Kogu messi vältel toimub laval ka programm. Messile müüma tulemiseks palume ühendust võtta korraldajatega ja tingimused eraldi kokku leppida.

Osalemiseks palume täita veebilehe all olev registreerimisvorm. Peale registreerimisvormi meieni jõudmist saadame teile kinnituskirja osalemise kohta. Kui registreerimisvormi mingil põhjusel ei õnnestu saata, võib saata küsitud andmed e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Osaleja andmed lisame meie veebilehele ja FB lehele. Lisaks osaleja nimele toome tutvustusena ära ka osaleja poolt registreerimisvormis saadetud tutvustuse. Lisaks võib saata ka pildi (peale kinnituskirja saamist samale aadressile, kust kinnituskiri on saadetud).

Osalejal on võimalus panna välja loosiauhindu. Loosiauhinnad toome samuti ära meie veebilehel ja FB lehel. Messi lõpus viime läbi laval messi loosimise, kus tutvustame ka kõiki loosiauhindade väljapanijaid. Loosimise võib aga korraldada ka osaleja ise.

Osalejad saavad teha messipakkumisi, mis on samuti eraldi välja toodud meie veebilehel ja FB lehel.

Enne messi tutvustame eraldi kõiki meie messi osalejaid FB postituste kaudu.

Messi infot levitame Pärnumaa koolides, lasteaedades, omavalitsustes ja nende lehtedes, avalikes kohtades (spordihooned, kultuurimajad, linnaosakeskused, raamatukogud, noortekeskused jmt), Kaubamajakas jm.

Osalejale kindlustame ekspositsioonipinna vastavalt tema vajadustele (lisainfo märkimise võimalus registreerimisvormil). Juhul kui osaleja vajab inventari (lauad-toolid), siis nende tellimisel rakendub tasu. Palume eraldi märkida ka vooluvajadus, sest vooluvõimalust ei ole igal pool ning teeme messi planeeringu arvestades meie osalejate vajadusi.

Messi plaani ja täpse osaleja infokirja (mis ajal tulla, kuhu saab asjad tuua jmt) saadame messinädala alguses. Eksponentidel palume kohale tulla varem, et kell 12 oleks kõik juba messi alguseks valmis sätitud. Mess lõppeb kell 16, peale seda saab oma ekspositsioonipinna kokku panna.

Esinemine messil

Ootame messile vahvaid esinejaid. Meie messi programm on kirju ja lõbus. Esinemisest palume teada anda võimalikult varakult piret(@)turundustugi.ee, tel 5660 5860. Vajalikud tingimused esinemiseks lepime kokku juba peale seda.

Messi korraldajad:

  • MTÜ Eesti Huvialaagentuur,
  • MTÜ Galerii ja Tegevuskeskus Cental
  • Turundus: Turundustugi

Kontaktandmed;
Piret Hallik-Sass, tel +372 5660 5860, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerimine:

Registreeri end messile eksponendiks, et tutvustada oma huvikooli, huviringi, klubi, ühingut või teenust, osaleda programmis või müüa oma kaupa. Registreerimise kinnitab meie poolt saadetav kinnituskiri, kui oleme teie registreerimisvormi kätte saanud. Kui teil tekib takistusi registreerimisvormi täitmisel, palume info saata meilitsi piret@turundustugi.ee aadressile.

Kontaktisik


Osaleja andmed, mis avaldame osaleja tutvustusena huvitegevuste messi veebis ja FB lehel:


Tutvustav tekst, mille avaldame teie tutvustusena huvitegevuste messi veebis ja FB lehel:

Tutvustava teksti juurde pildid palume saata piret(@)turundustugi.ee meiliaadressile


Info messi plaani koostamiseks: eksponendi poolt kaasa võetava inventari ja reklaammaterjalide kirjeldus, vajatava pinna suurus, asukohaeelistus, elektrivajadus jmt


Inventari saab vajadusel tellida tasu eest. Tellimus jõustub alles peale tellimust kinnitava e-kirja saamist:


Andmed arve tegemiseks:

Toetajad

 

 

 Suvetegevuste mess 2023 toetaja Kadarbiku

 

 

 

Suvetegevuste mess 2023 toetaja Farmi

 

Eurost auto suvetegevuste mess 2023

 

 Suvetegevuste mess 2023 toetaja Euronics

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Funktisionaalsed
Tööriistad kodulehe interaktiivuse tõstmiskes, kaasa arvatud sotsiaalmeediasse jagamise võimalused.
Joomla! Engagebox
Kinnita
Keeldu
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu